Profil společnosti

Společnost FERLIG s.r.o. byla založena v roce 1999. Ve svém počátku se zabývala výrobou dřevěných mozaikových parket a kovovýrobou. Na přelomu let 2009-2010 došlo k reorganizaci firmy. Změnilo se vlastnictví firmy i její zaměření.

Činnost společnosti navazuje nyní svojí podstatou na zkušenosti a úspěchy pracovníků působících v minulosti ve firmě PROMAT VSETÍN, a.s.

Našim zákazníkům nabízíme kompletní řešení od návrhu přes realizaci a zprovoznění po zaškolení a následný záruční i pozáruční servis. Naše společnost má vývojové konstrukční oddělení, jehož činnost je plně realizována na 3D - CAD systému. Vývoj je postaven na požadavcích zákazníka a vlastních konstrukčních zkušenostech. Naše znalosti a zkušenosti s návrhem a vývojem jednoúčelových strojů nám dovolují vyvíjet a vyrábět technologicky a technicky složité automatické výrobní linky a zařízení. Strojní část zakázky je zajištěna partnerstvím se strojírenskými firmami.

Společnost FERLIG s.r.o. nabízí komplexní službu v oblasti vývoje a výroby jednoúčelových strojů a výrobních linek, automatizaci výrobních procesů, zkušebních zařízení a nasazení automatizovaných systémů řízení do nových i stávajících výrobních zařízení.